alexandr_rogers (alexandr_rogers) wrote,
alexandr_rogers
alexandr_rogers

Ни дня без здобутков

Майданутые беспредел творят -
Это Путин виноват

Глава скандального ГП «Укрспирт» Михаил Лабутин был выкраден из больничной палаты во время пресс-сконференции. В больнице появились вооруженные люди в балаклавах и нашивках МВД в количестве 6 человек. Кто они, представляться отказались.

http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1537304

UPD. Епическое уточнение (лень переводить):

Сьогодні, 19 грудня, близько 18:00 прес-служба 24-го окремого штурмовового батальйону «Айдар» заявила, що саме їхні бійці вивезли з київської лікарні гендиректора держкомпанії «Укрспирт» Михайла Лабутіна, якого звільнили з підприємства два дні тому. Відповідну заяву «Айдар» оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Працівники профспілки ДП «Укрспирт» звернулись до батальйону «Айдар» з проханням захистити підприємство та свого директора Михайла Лабутіна від свавілля Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби до з'ясування всіх обставин», – йдеться у заяві.

У документі також зазначено, що 19 лютого о 12 год. директор мав дати екстренний брифінг у Центрі кардіології та кардіохірургії і розповісти, що відбувається в спиртовій галузі, хто «кришував» корупційні схеми і хто сьогодні чинить тиск на нього.

За інформацією «Айдару», о 11:45 представники фіскальної служби та слідчі прокуратури мали вивезти директора «Укрспирту» з лікарні, і у випадку якщо їм це б не вдалось, вони планували застосувати препарати, які спровокують серцевий напад, «аби директор замовк навічно».

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments