alexandr_rogers (alexandr_rogers) wrote,
alexandr_rogers
alexandr_rogers

В полесье бандиты контролируют целые сёла и районы

Бандюки захватывают регионы, где есть янтарь, и проводят варварскую добычу, попутно уничтожая десятки гектар леса.. причём приезжих заробитчан посылают найух (что особо возмутило афтара статьи), а позволяют копать только местным.

З особливою ворожістю ставляться до жителів Рівненської області, оскільки у тих є свій бурштин, а приїжджають копати на Житомирщину, створюючи конкуренцію місцевим. Навесні 2015 між жителями житомирських сіл та приїжджими з Рівненської області сталася масова бійка, в якій брало участь кілька сотень людей з обох сторін. Приїжджих роботяг прогнали геть. Цікаво, що жителів Волині житомиряни називають «западенцями».

У Шебедисі Олевського району діє свій аналог «ДНР» і «ЛНР» - місцева республіка зі своїми законами і пропускним режимом, не підкоряється законам України. Це не перебільшення. У селі діє паспортний режим. В околицях Шебедихи стоять блокпости, кожен з яких охороняють молодики у камуфляжі з битами і вогнепальною зброєю. Кожен автомобіль зупиняють і перевіряють реєстрацію у водія. В'їзд дозволено тільки місцевим – жителям найближчих сіл Олевського району. Про конституційному праві на свободу пересування тут ніхто не чув. Чужинців женуть геть.


Целиком на украинском http://teren.in.ua/article/u_poliskykh_rehionakh_bandyty_berut_pid_kontrol_tsili_sela
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments